Про проект

Як відомо, підприємства ДТЕК є містоутворюючими, тож наша компанія особливо зацікавлена в розвитку соціальної інфраструктури міст і покращенні умов життя своїх співробітників та їхніх сімей.

Для соціально-економічного розвитку територій ДТЕК працює у п'яти напрямках: розвиток бізнес-середовища, енергоефективність, підвищення активності громад, охорона здоров'я та розвиток соціально значущої інфраструктури.

Співпраця з ФК «Шахтар» – це можливість розвивати дитячий футбол в регіонах України, а також стимулювати дітей до здорового і спортивного способу життя. За сприяння компанії ДТЕК футбольні майданчики «Давай, грай!» вже відкриті в Курахово, Добропіллі та Бурштині. Діти активно готуються до змагань, а батьки задоволені тим, що всі заняття проводяться безкоштовно.

В рамках цього проекту компанія ДТЕК запропонувала ФК «Шахтар» організувати спільний онлайн конкурс, що дозволить залучити дітей з усіх регіонів України. І, що найважливіше, будь-який бажаючий може запросити «Давай, грай!» до свого міста і разом з ДТЕК та ФК «Шахтар» зробити свій добрий внесок в розвиток дитячого спорту в Україні.

Шахтар

Увійти

Для доступу в галерею своїх відео

Забув пароль?

Ще не маєш акаунт? Зареєструватися

Відновлення паролю

На вашу електрону адресу було надіслано лист з інструкціями по відновленню паролю

Авторизуйся,
аби взяти участь

Вкажи особисті дані та отримай доступ до персонального кабінету зі своїм відео.

або

Твої батьки дозволяють брати участь у цьому конкурсі? Ось тут детальні правила акції.

Ти успішно зареєструвався на нашому сайті! На твій Email було надіслано інструкції для активації твого профілю.

зворотній зв’язок

Ваш запит успішно відправлено!